تبلیغات
ابزار چت و کد چت روم مخصوص سایت و بلاگ - مطالب اردیبهشت 1392
چت و دیگر هیچ !

چت و ازدواج موفق از رویا تا واقعیت ؟

نویسنده :امیر کاویان
تاریخ:1392/02/23-15:52

چت و ازدواج موفق از رویا تا واقعیت ؟

افرادی كه وارد چت روم ها می‌شوند دو نوع اند؛ دسته اول افرادی هستند كه رابطه‌هایی مجازی برایشان هیچ معنی‌ ندارد و فقط برای این كه اوقات فراغت شان را پر كنند و گپی زده باشند یا قصد داشته باشند مدتی احساسات بقیه را به بازی بگیرند به جست ‌و جو در فضای مجازی می‌پردازند. اما دسته دوم افرادی هستند كه قصد ازدواج دائم و یافتن شریک زندگی را دارند ...

«دختر جوان بعد از مخالفت والدینش برای ازدواج با خواستگار اینترنتی خود از ازدواج منصرف شد»، «زندگی پسری كه با دختر مورد علاقه‌اش از طریق چت ازدواج كرده بود، به مهاجرت از ایران منتهی شد»، «ازدواج اینترنتی و مهاجرت از کشور؛ سرنوشت دختر 19ساله» و... این‌ها فقط تیترهای ساده‌ای بر ماجراهایی که هر روز زندگی روزمره ما را تحت تاثیر قرار می‌دهند نیست؛ ازدواج امروز دستخوش مسائل مختلفی شده و به خاطر تغییر در زندگی روزمره ما که بخشی از آن نتیجه ورود چت روم های مختلف است شکل تازه ای پیدا کرده است که چندان با سنت‌های اجتماعی ما در این حوزه همخوانی ندارند.

لینک خبر: چت و ازدواج موفق از رویا تا واقعیت ؟


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کد چت روم , بهینه سازی و اخبار خوب

نویسنده :امیر کاویان
تاریخ:1392/02/23-03:29

با سلام و تشکر از تمام سرواران سایت یک چت روم

در هفته گذشته برخی مشکلات چت روم بر طرف شدند و همچنین سرعت چت روم و ظرفیت آن افزایش یافت .

قصد داریم در اینده نزدیک امکانات اختصاصی جهت تبلیغات بنری , کلیکی و پاپ اپ به چت روم اضافه نماییم تا کسانی که مایل به تبلیغ هستند با کمترین هزینه و به آسانی بتونن در چت روم تبلیغات خود رو نمایش دهند.

همچنین کد چت روم جدید مخصوص ستون های کناری سایت نیز اضافه شد.


برای قرار دادن فرم ورود به چت بالا در سایت خود کد زیر را کپی کنید و قالب وبلاگ خود قرار دهید .بعد از این کار در بخش نظرات اعلام کرده تا به عنوان همکار منتخب یک چت روم معرفی شوید.

از شما خواهشمند ایم که نظرات و پیشنهادات ارزشمند تون در بخش نظرات برای ما ارسال نمایید.

سپاس
مدیر فنی یک چت رومداغ کن - کلوب دات کام
نظرات()